O firmie

Proponujemy państwu profesjonalne doradztwo inwestycyjne z kompleksową usługą począwszy od wykonania dokumentacji projektowej, kosztorysowania, nadzór budowlano-instalacyjny, doradztwo techniczne na każdym etapie budowy. Domeną naszej firmy jest wykonywanie usług z zakresu nowoczesnych i energooszczędnych instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w budynkach jedno i wielorodzinnych. Systemy grzewcze oparte są o wysokoefektywne tachniki spalania paliw gazowych i olejowych (kotły kondensacyjne), paliw kopalnianych (takich jak węgiel, miał, ekogroszek), biomasa (kotły z automatycznym podawaniem paliwa typu pellet, zrębki, trociny, kotły wsadowe na drewno, brykiet, słomę oraz kominki gazowe, z płaszczem wodnym i kominki powietrzne). Obok tradycyjnych źródeł ciepła oferujemy pełen zakres urządzeń grzewczych wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE) takie jak instalacje pomp ciepła (pompy powietrzne i gruntowe), instalacje kolektorów słonecznych, instalacje fotowoltaiczne. Proponujemy najbardziej zaawansowany i komfortowy system wentylacji mechanicznej wyposażony w odzysk ciepła poprzez rekuperator (odzyskiwanie energii termicznej) w celu dalszego jego wykorzystania co skutkuje zmniejszeniem zużycia energii, stabilizacją temperatury pomieszczeń oraz zmniejszeniem wilgotności pomieszczeń. Współpracujemy z sprawdzonymi firmami wykonawczymi z branży budowlanej. Od 2013 roku podjeliśmy współpracę z doświadczoną firmą projektującą i budującą domy energooszczędne w konstrukcji drewnianej szkieletowej.

Siedziba firmy Siedziba firmy Siedziba firmy
Siedziba firmy Siedziba firmy Siedziba firmy

USŁUGI INSTALACYJNE

Oferujemy usługi w zakresie projektowania, doboru i kompleksowego wykonawstwa. Wykonujemy montaż, modernizację oraz serwis kotłowni, instalacji c.o., pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, rekuperacji i wentylacji oraz klimatyzacji

czytaj więcej >>

USŁUGI MINIKOPARKĄ 1.9 t (marki KUBOTA)

Proponujemy kompleksowe usługi projektowania oraz wykonawstwa przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych gazowych zewnętrznych i wewnętrznych, oczyszczalni przydomowych oraz usługi minikoparką 1,9 tony z zagęszczarką gruntu (tzw. ubijakiem)

czytaj więcej >>